Siekiant užtikrinti geresnę naršymo patirtį, svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Tęsdami naršymą sutinkate su privatumo politika.
Supratau
LT
EN RU
LT EN RU

Sertifikatai

Įmonėje yra įdiegta ir sėkmingai veikia rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) sistema, kuri užtikrina saugią aplinką ir elgesį su maisto žaliavomis bei iš jų pagamintais produktais visoje maisto gamybos grandinėje nuo žaliavų iki paties vartojimo. 2005 metų pradžioje mūsų kompanija gavo  kokybės vadybos sistemos ISO 9001 ir aplinkosaugos vadybos sitemos ISO 14001 sertifikatus. 2007 m. rudenį sertifikavome du ekologiškus produktus - kviečius su medumi ir kakavinius javainius. 2008 metais organizacijoje įdiegta maisto saugos vadybos sistema atitinkanti LST EN ISO 22000:2005/AC:2006 standarto reikalavimus. Ši sistema užtikrina, kad įmonėje skiriamas ypatingas dėmesys maisto saugai nuo žaliavų patekimo į įmonę iki produkto patekimo pas vartotoją.

2010 m. UAB “Naujasis Nevėžis“ pripažinta atitinkanti BRC (Global Standard for Food Safety,5 leidimas), 17 kategorijos reikalavimus. A lygio BRC sertifikatas galioja šiems bendrovės produktams bei paslaugoms: sausų pusryčių, sūrių ir saldžių užkandžių ir panašių maisto produktų kūrimas, gamyba ir pardavimas. BRC pasaulinis standartas yra pirmaujanti pasaulinė produktų saugos ir kokybės sertifikavimo programa naudojama sertifikuotų tiekėjų daugiau nei 100 šalių.
Bendrovė yra PLMA (Private Label Manufacturers Association) ir ESA (European Snacks Association) narė.
© 2016 UAB „Naujasis Nevėžis“. Visos teisės saugomos
e-solution Gaumina